Veľká AKCIA

Choco power slim - prášok na prípravu nápoja na chudnutie 185g
  • Choco power slim - prášok na prípravu nápoja na chudnutie 185g

Choco power slim - prášok na prípravu nápoja na chudnutie 185g

Doplnok stravy pomáhajúci pomocou glukomanánu znižovať obezitu a zrýchľovať chudnutie.

Špecifické referencie

Cena
36,00 €
S DPH
Ks
Na sklade nie je dostatok produktov

Doplnky stravy Choco Slim Power obsahujú 100% aktívnych prírodných látok na chudnutie. Za pomoci glukomanánu podporujú produkciu mastných kyselín, ktoré podľa výskumu pomáhajú znižovať obezitu a teda zrýchľujú chudnutie.

Glukomanán pochádza z koreňa rastliny známej ako sloní chlieb alebo konjac. Má schopnosť absorbovať veľké množstvo vody, znásobuje až 100 krát svoj objem vo vode, čím vytvára rýchlu saturáciu, kontroluje chuť do jedla a znižuje množstvo konzumovaných potravín. Znižuje vstrebávanie tukov a cukrov a zároveň pomáha eliminovať ich z tela. Okrem toho, ako vláknina, pomáha proti zápche, čo je veľa krát príčina nedostatočnej straty hmotnosti pri chudnutí. Hoci tieto atribúty charakterizujú väčšinu vlákien, rozdiel v porovnaní s glukomanánom spočíva v tom, že ide o viskóznejšiu látku, ktorá je zvlášť účinná pri chudnutí. Veľmi dôležitá je jeho úloha ako výživa pre priateľské baktérie v čreve, známe probiotiká. Pomáha im produkovať mastné kyseliny, ako je butyrát, ktorý podľa výskumu pomáha predchádzať a znižovať obezitu a zároveň zabraňuje vzniku inzulínovej rezistencie.

Glukomanán tiež reguluje príjem energie – tj kalórií + glukózy, hladinu inzulínu ako aj hladinu draslíka a zníženie cholesterolu. Je to bezpečná rastlinná látka, ktorá môže skutočne prispieť k zníženiu telesnej hmotnosti, pomáha k obmedzeniu príjmu veľkého množstva potravín a celkovo zlepšeniu nášho zdravia.

Choco Power Slim obsahuje aj extrakt zo zeleného čaju, ktorý sa tradične používa na znižovanie telesnej hmotnosti spolu s diétou. Vitamín B6 pomáha znižovať únavu a pomáha pri premene bielkovín na aminokyseliny a aminokyselín na bielkoviny. Chróm pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Zloženie: Konjac: 3750 mg, Zelená káva: 15 mg, Zelený čaj: 15 mg, Vitamín B6: 1,699 mg, Chlorid chromitý: 0,12 mg, Kakaový prášok: 2,25g, Sladidlo: Sukralóza: 30 mg.

Dávkovanie: Rozpusťte 1 dávku 2,05gr CHOCO POWER SLIM pomocou špeciálnej odmerky v balení v pohári vody alebo mlieka (najmenej 50 ml), trikrát denne asi 15 minút pred každým jedlom.

Hmotnosť: 185g

Doplnok stravy pomáhajúci pomocou glukomanánu znižovať obezitu a zrýchľovať chudnutie.

Špecifické referencie

Napíšte Váš názor na produkt ako prvý