Veľká AKCIA

Medik8 Hydr8 B5 intense hydratačné sérum 30ml
Akcia - 10%
  • Medik8 Hydr8 B5 intense hydratačné sérum 30ml

Medik8 Hydr8 B5 intense hydratačné sérum 30ml

Likvidacia
1

Najobľúbenejšie hydratačné sérum teraz vo verzii Intense pre ešte intenzívnejšiu hydratáciu a obnovu pleti s obsahom prirodzene zvlhčujúcich faktorov a komplexu aktívnych látok, ktoré navyšujú vlastné produkty kyseliny hyalurónovej v koži.Dodacia doba produktu pre vysoký záujem sa môže predĺžiť na 5-10 pracovných dní.

Špecifické referencie

Cena
65,30 €
58,77 €
S DPH
Ks

Hydratačné sérum na pleť

Hydr8 B5 Intense hneď niekoľkými spôsobmi priťahuje a zadržiava vlahu v pleti. Vďaka kombinácii kyseliny hyalurónovej o rôzne molekulárne hmotnosti, vitamínu B5 a unikátneho komplexu troch aktívnych látok navyšuje hydratáciu pokožky.

Nálož kyseliny hyalurónovej

Účinné zložky séra spúšťajú prirodzenú tvorbu kyseliny hyalurónovej v koži, spomaľujú jej rozpad a v synergii s topicky aplikovanou kyselinou hyalurónovou pokožku okamžite zahŕňajú vlahou pre celodenný príjemný pocit. Ľahké sérum je obohatené o prirodzene zvlhčujúce faktory, ktoré formujú vnútorný hydratačný systém pokožky. Ak funguje tento systém správne, pleť je pružná, vyživená a zjemnená. Sérum navyše obsahuje panthenol (vitamín B5), ktorý napomáha pleti zadržať v sebe vlahu a podporuje regeneráciu kožných buniek.

Trojnásobná sila

Okamžitá a dlhodobá hydratácia, vyplnenie jemných vrások a obnova mladistvého jasu pleti:

  • Extrakt zo sóje navyšuje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v koži
  • Muchovík olšolistý utvára ochranný štít inhibujúci aktivitu enzýmu, ktorý rozkladá v pleti prebytočnú kyselinu hyalurónovú. Vďaka tomu sa vo vrchných vrstvách pleti formuje zásoba kyseliny hyalurónovej pre elasticitu pleti a hydratáciu
  • Biosaccharide gum posilňuje vlastnú hydratačnú aktivitu kyseliny hyalurónovej tým, že na povrchu kože utvára priedušný film, ktorý v nej napomáha zadržať vlahu, a doplňuje tak hydratačnú silu kyseliny hyalurónovej, ktorej účinok predlžuje

Ľahké zloženie pre všetky typy pleti

Sérum Hydr8 B5 s ľahkým zložením doplní akýkoľvek typ starostlivosti o pleť. Aplikujte ho na pleť spolu s hydratačným krémom. Používať ho môžete ráno i večer a ťažiť z jeho aplikácie bude každý typ pleti. Hydratuje pokožku od najhlbších vrstiev až k jej povrchu.

Hĺbková hydratácia a výživa pleti

Kyselina hyalurónová o rôznej molekulárnej hmotnosti zaisťuje hydratáciu všetkých vrstiev kože. V najvyšších vrstvách pleti utvára Hydr8 B5 Intense jej zásobáreň pre ešte väčšiu sviežosť a elasticitu. Spoločne s obsiahnutými prirodzene zvlhčujúcimi faktormi, ako sú aminokyseliny, mastné kyseliny a sodium PCA, ktoré sa v koži prirodzene formujú, napomáha zachovaniu obsahu vlahy v pleti. Tá si vďaka tomu udržuje celistvosť pre svoje najlepšie fungovanie a zdravie.

Zloženie, čo vás zbaví suchej pleti

Kyselina hyalurónová o rôznej molekulárnej hmotnosti:
Zvlhčujúca látka, ktorá dokáže pleť zásobiť vodou z atmosféry, navyšuje vlastnú schopnosť kože zadržiavať vodu a zanecháva ju hydratovanú a so žiaducim objemom. Vytvára tzv. hydratačnú bariéru, čím napomáha vyhladeniu a zjemneniu pleti. Dokáže v pleti zadržať až tisícnásobok svojej váhy vody.

Prirodzene zvlhčujúce faktory:
Sodium PCA, glycerín, urea, bielkoviny, cukry, 15 rôznych aminokyselín, kyselina mliečna a kreatín. To všetko sú prirodzené zložky v pleti, ktoré k sebe viažu vlahu pre optimálnu hydratáciu.

Mušovník olšolistý:
Domovom mušovníku olšolistého sú lesy v západnej Kanade. Jeho plody sú priamo nabité silnými antioxidantmi zvanými antokyány. Aktívne látky v drobných bobuliach sú schopné blokovať aktivitu enzýmu zodpovedného za rozklad kyseliny hyalurónovej. Vďaka tomu sa pri topickej aplikácii extraktu z mušovníku utvára vo vrchných vrstvách kože zásobáreň kyseliny hyalurónovej.

Extrakt zo sóje:
Tento prírodný účinný antioxidant stimuluje vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v koži, a navyšuje tiež syntézu kolagénu, čím pleti dodáva hydratáciu a mladistvý vzhľad.

Vitamín B5:
Vitamín B5 tiež známy ako panthenol je účinná hydratačná látka, ktorá k sebe priťahuje vlahu, a vďaka tomu prepožičiava pokožke jemnosť a pružnosť. Napomáha navyše syntéze lipidových molekúl, ktoré utvárajú ochrannú kožnú bariéru. Tá napomáha koži zachovať si hydratáciu.

Biosaccharide gum:
Biosacharidová guma je prirodzene sa vyskytujúci cukor, ktorý má dlhú lineárnu štruktúru. Na koži utvára priedušný film, ktorý spoločne s kyselinou hyalurónovou synergicky navyšuje hydratáciu kože.

Sérum ideálny pre:

  • Navýšenie hydratácie pleti
  • Zmiernenie podráždenia a spomalenie starnutia pleti pri aplikácii kyseliny retinovej či AHA kyselín
  • Intenzívna hydratácia problematickej pleti náchylnej k upchávaniu pórov
  • Navýšenie účinku dermokozmetických ošetrení ako mezoterapia, IPL, injekčne aplikované výplne, chemický peeling, laserové omladenie, dermabrázia pod.

6 kvapiek osvieži a hydratuje pleť

Ráno a večer po očistení pokožky naneste 6 kvapiek Hydr8 B5 Intense priamo na pokožku a rovnomerne rozotrite po celej tvári, krku a dekolte. Nechajte vstrebať, než nanesiete ďalší Medik8 prípravok. Balenie s obsahom 30 ml vystačí až na 50 aplikácií.

Kombinujte s ďalšími produktmi od Medik8

Pre najlepší účinok a omladenie pleti naneste ráno Hydr8 B5 Intense a následne denný krém s vitamínom C a ochranou proti UV lúčom Daily Radiance Vitamin C, v prípade veľmi suchej, poškodenej pleti môžete naviac doplniť o intenzívny regeneračný krém Ultimate Recovery Intense.

Večer kombinujte buď s retinalovým sérom Crystal Retinal 6 a nočným krémom Advanced Night Restore alebo najsilnejším anti-agingovým produktom od Medik8 r-Retinoate Intense.

 

 
Likvidacia
1

Najobľúbenejšie hydratačné sérum teraz vo verzii Intense pre ešte intenzívnejšiu hydratáciu a obnovu pleti s obsahom prirodzene zvlhčujúcich faktorov a komplexu aktívnych látok, ktoré navyšujú vlastné produkty kyseliny hyalurónovej v koži.Dodacia doba produktu pre vysoký záujem sa môže predĺžiť na 5-10 pracovných dní.

Špecifické referencie

Ověřený zákazník
2023-04-24
Ověřený zákazník:

Celkové hodnocení:<br /> pleť je po použití hebká<br /> <br /> Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Ověřený zákazník
2023-03-06
Ověřený zákazník:

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Ověřený zákazník
2021-08-26
Ověřený zákazník:

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Ověřený zákazník
2021-06-21
Ověřený zákazník:

Pro:<br /> citeľná hydratácia pleti<br /> <br /> Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Ověřený zákazník
2021-04-18
Ověřený zákazník:

Celkové hodnocení:<br /> Vynikajúce zvlhčovacie sérum. Nie je to prvýkrát, čo si ho kúpim<br /> <br /> Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

Ověřený zákazník
2020-03-03
Ověřený zákazník:

Celkové hodnocení:<br /> krásne vypne pleť<br /> <br /> Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz