Veľká AKCIA

Hyalurmed Face sérum Pro s čiernou orchideou a alantoínom 30 ml
  • Hyalurmed Face sérum Pro s čiernou orchideou a alantoínom 30 ml

Hyalurmed Face sérum Pro s čiernou orchideou a alantoínom 30 ml

Hyalurmed - čistá kyselina hyalurónová - sérum obohatené Čiernou orchideou a Allantoínom 30 ml

Špecifické referencie

Cena
52,00 €
S DPH
Ks

Čirá kyselina hyalurónová obohatená o sérum s čiernou orchideou a allantoinom. Po prvýkrát je čistá kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou kombinovaná s extraktmi z čiernej orchidey a alantoínu, aby sa tým vytvoril jedinečný produkt starostlivosti o pokožku, ktorý oživuje a regeneruje pokožku tým, že znova obnovuje stratu jej objemu a pružnosť, pôsobí ne jemné línie a vrásky, ako aj hlbšie vrásky.

Okamžite navracia mladistvú pleť späť!

Úspech HYALURMEDU TVAROVEHO SERA PRO sa pripisuje: 1) Prirodzená biologická kyselina hyalurónová obsiahujúca molekulovú hmotnosť (MW HA: 1.000-1800 Kda a LW HA: 3-10 Kda), kyselina hyalurónová je základnou zložkou pokožky a jednou z najdôležitejších látok proti starnutiu. Kyselina hyalurónová je kľúčovým stavebným prvkom našej pokožky, ktorej bohužiaľ ubúda v priebehu času. Kyselina hyalurónová, "molekula hustoty", hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní objemu a hustoty kože. Prirodzený polysacharid, ktorý sa nachádza v intercelulárnej látke a vyplňuje priestor medzi kolagénom a elastickými vláknami. Najdôležitejšou vlastnosťou kyseliny hyalurónovej je zadržiavanie molekúl vody, to znamená hydratáciu a udržiavanie objemu kože, ako aj zachovanie všetkých obranných a rehabilitačných mechanizmov kože. 2) Čierna orchidea je bohatá na fenolické zlúčeniny, ako sú flavonoidy, mimoriadne silné antioxidanty. Okamžite odstraňuje voľné radikály, znižuje koncentráciu peroxidu a odstraňuje oxidované membrány. Zabraňuje biologickým oxidáciám, ktoré spôsobujú bunkové a histologické poškodenie, a tým urýchľujú mechanizmy proti starnutiu kože. Zameriava sa na všetky príznaky starnutia Čierna orchidea má antioxidačné vlastnosti. Extrakt z čiernej orchidey tiež bojuje proti voľným radikálom a chráni štruktúru buniek aj ich membrán proti poškodeniu. Cukry, bielkoviny, aminokyseliny a organické kyseliny nachádzajúce sa v čiernej orchidee sú hygroskopické molekuly, ktoré zachytávajú vodné častice z prostredia a viažu ich na povrch pokožky. Takto extrakt z čiernej orchidey pôsobí aktívne a efektívne na hydratáciu pokožky. Organické kyseliny, cukry a aminokyseliny obsiahnuté v čiernej orchidee pomáhaju plynulému toku tekutín, a tým sa predchádza dehydratácii suchej pleti.

Allantoín výrazne urýchľuje čas potrebný na oživenie buniek, napravuje a regeneruje podráždenú pokožku, chráni ju a obnovuje poškodenia spôsobené ultrafialovým žiarením.

Klinicky testované

Minimalizuje vrásky & starecké škvrny

Zlepšuje hrúbku a elasticitu pokožky

Zvlhčuje a hydratuje pokožku

Napravuje škody spôsobené ultrafialovým žiarením P omáha regenerácii tkanív

Použitie:

Aplikujte jeden alebo dva krát denne na tvár a jemne vmasírujte končekmi prstov do pokožky. Odporúča sa klásť osobitný dôraz na aplikáciu výrobku v oblastiach, ktoré sú najviac postihnuté vráskami, ako sú: vrásky na čele, medzi obočím, okolo očí a pier a na krku.

Upozornenie:

Zabránte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami, opláchnite čistou vodou. Ak používate iný výrobok na ochranu proti slnečnému žiareniu, najskôr aplikujte HYALURMED Tvárové Sérum PRO a počkajte, kým sa vstrebe.

Hyalurmed - čistá kyselina hyalurónová - sérum obohatené Čiernou orchideou a Allantoínom 30 ml

Špecifické referencie

Napíšte Váš názor na produkt ako prvý