Veľká AKCIA

Monoderma M5
Akcia
  • Monoderma M5
  • Monoderma M5
  • Monoderma M5

Monoderma M5 vitamíny na pleť 28 cps

Zredukujte vrásky a spevnite svoju pleť pomocou čistej kyseliny listovej. Praktické balenie v ampulkách sa príjemne aplikuje a presne vám určí správnu dennú dávku.

Špecifické referencie

Cena
23,46 €
S DPH
Ks
Na sklade nie je dostatok produktov

Popis

MONODERMÀ® M5 je zdravotnícka pomôcka na báze kyseliny listovej o koncentrácii 0,5%. Kyselina listová patrí do skupiny vitamínov B a je tiež nazývaná vitamínom M. Je jedným zo základných živín a zúčastňuje sa rôznych biologických procesov vrátane syntézy DNA, RNA a proteínov. V koži uľahčuje regeneráciu buniek epidermálnej a dermálnej vrstvy, a to vďaka svojej schopnosti stimulovať delenie fibroblastov, a navýšiť tak tvorbu kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre zachovanie správnej funkcie pokožky. Má výborné anti-ageing účinky a chráni pokožku proti poškodeniu UV žiarením, a to vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam a schopnosti zapojiť sa do opravy DNA.

 

Účinky

Redukcia vrások a rýh
Prevencia starnutia pleti
Podpora regenerácie kože po chemických a mechanických ošetreniach

 

Výhody

Minimálne riziko vzniku precitlivenosti a alergickej reakcie
Stabilita a účinnosť zabezpečená uchovaním produktu v jednotlivých kapsulách
Praktické balenie
Bez obsahu konzervantov, parfumov a farbív
 


Určené pre

Všetky typy pleti
 

 

Zloženie (Hlavné účinné látky)

Kyselina listová (0,5%)
Uľahčuje regeneráciu buniek epidermálnej a dermálnej vrstvy, a to vďaka svojej schopnosti stimulovať delenie fibroblastov, a navýšiť tak tvorbu kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre zachovanie správnej funkcie pokožky. Má výborné anti-ageing účinky a chráni pokožku proti poškodeniu UV žiarením.

 

Obsah balenia

28 ampuliek s obsahom 0,5 ml

 

Návod na použitie

Naneste 1 - 2 ampulky denne na oblasť, ktorú chcete ošetriť.

Zredukujte vrásky a spevnite svoju pleť pomocou čistej kyseliny listovej. Praktické balenie v ampulkách sa príjemne aplikuje a presne vám určí správnu dennú dávku.

Špecifické referencie

Ověřený zákazník
2019-09-20
Ověřený zákazník:

Celkové hodnocení:<br /> príjemná aplikácia, kvalitný produkt<br /> <br /> Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz