Veľká Jarná AKCIA

Beauté Pacifique Enriched moisturizing creme dry skin / Denný hydratačný krém pre suchú pleť 50 ml kelímok
Akcia Novinka - 10%
 • Beauté Pacifique Enriched moisturizing creme dry skin / Denný hydratačný krém pre suchú pleť 50 ml kelímok

Beauté Pacifique Enriched moisturizing creme dry skin / Denný hydratačný krém pre suchú pleť 50 ml kelímok

Denný hydratačný krém pre suchú pleť

Špecifické referencie

Cena
40,28 €
36,25 €
S DPH
Ks

MOISTURIZING DAY CREME – Dry Skin / Hydratačný denný krém na suchú pleť

Intenzívny a dlhotrvajúci hydratačný krém so skvalénom a vitamínom E, určený najmä na suchú a citlivú pleť. Naneste tenkú vrstvu krému na tvár a krk. Krém dodáva pleti hydratáciu a zároveň ju chráni pred ultrafialovým žiarením. Môže sa používať na deň aj noc alebo v kombinácii s krémom proti vráskam. Poznámka: aplikujte hydratačný krém na krém proti vráskam, vytvoríte tak ochrannú hydratačnú bariéru pokožky. Zabezpečuje vysoký a dlhotrvajúci stupeň hydratácie.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

 • Vracia pleti hebkosť vďaka obsahu skvalénu a iných zmäkčovadiel
 • Obsahuje antioxidanty, ktoré pleť chránia pred starnutím
 • Poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením
 • HLAVNÉ ZLOŽKY:

  2. Glycerin (glycerín) - je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú.

  3. Squalene (skvalén) - je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

  4. Lanolin (lanolín) – napomáha udržovať hydratačnú rovnováhu pokožky a dodáva jej pozoruhodne príjemnú textúru a to hlavne v kombinácii so skvalénom. Niekdajšie problémy s alergiami na lanolín sú minimalizované kvôli jeho farmaceutickej čistote – alergény boli odstránené.

  8. Homosalate (homosalát)– je tekutý slnečný filter, ktorý zachytáva UVB žiarenie.

  16. Aloe Barbadenis Leaf Juice Powder (šťava z listov Aloe Barbadenis) –je prírodná surovina, ktorá slúži ako zmäkčovadlo a je veľmi známa kvôli liečivým a upokojujúcim účinkom.

  23. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát)– je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

  27. Hydrolyzed Collagen(hydrolyzovaný kolagén) je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

  28. Sodium Hyaluronate (hyaluronát sodný) - je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

Denný hydratačný krém pre suchú pleť

Špecifické referencie

Napíšte Váš názor na produkt ako prvý