Veľká Jarná AKCIA

Beauté Pacifique Instant hydrating mask / Intenzívna hydratačná maska 100 ml
Akcia Novinka - 10%
  • Beauté Pacifique Instant hydrating mask / Intenzívna hydratačná maska 100 ml

Beauté Pacifique Instant hydrating mask / Intenzívna hydratačná maska 100 ml

Intenzívna hydratačná maska s Ianolánom, vitamínom A, E, s okamžitým účinkom. Obnovuje hydratačnú rovnováhu pokožky.

Špecifické referencie

Cena
37,10 €
33,39 €
S DPH
Ks

Pleti navracia hydratačnú rovnováhu, rozmaznáva vysušenú a mdlú pleť. Obsahuje hydratačné zložky, ktoré pokožku udržujú hydratovanú a vytvárajú vodnú bariéru na povrchu pokožky. Masku aplikujte po vyčistení pleti 2 – 3 krát za týždeň, nechajte pôsobiť 5 – 10 minút. Opláchnite vodou. Následne použite pleťové tonikum. Najskôr naneste protivráskovú starostlivosť a až  potom hydratačnú starostlivosť. Instant Hydrating Mask sa môže použiť aj ako nočný krém – zabezpečíte tak optimálnu hydratáciu pleti.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

  • Redukuje prvé linky a vrásky
  • Poskytuje optimálnu hydratáciu
  • Obsahuje vitamín A – redukuje jemné linky a prejavy starnutia pokožky

HLAVNÉ ZLOŽKY:

2. Glycerin (glycerín) je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú.

3. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

4. Lanolin (lanolín) – napomáha udržovať hydratačnú rovnováhu pokožky a dodáva jej pozoruhodne príjemnú textúru a to hlavne v kombinácii so skvalénom. Niekdajšie problémy s alergiami na lanolín sú minimalizované kvôli jeho farmaceutickej čistote – alergény boli odstránené.

15. Hydrolyzed Collagen(hydrolyzovaný kolagén) je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

16. Sodium Hyaluronate (hyaluronát sodný) - je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

21. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát)– je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

22. Retinyl Palmitate (retinyl palmitát) – je stabilná forma vitamínu A, ktorú používame v našich krémoch preto, aby sme udržali jeho vysoký účinok – a to počas skladovania ako aj pri aplikácii na pleť. V nanometrických kvapôčkach skvalénu sa vitamín A dostane do najspodnejších vrstiev pokožky a tam stimuluje bunky, ktoré syntetizujú štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a k celkovému omladeniu štruktúry pleti. Toto je možné vďaka našej patentovanej kombinácii skvalénu a vitamínu A, kde skvalén slúži ako distribútor vitamínu A do najspodnejších vrstiev pokožky. Vitamín A tak napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky a dochádza k omladeniu pokožky o 10 – 20 rokov.

24. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.

Intenzívna hydratačná maska s Ianolánom, vitamínom A, E, s okamžitým účinkom. Obnovuje hydratačnú rovnováhu pokožky.

Špecifické referencie

Napíšte Váš názor na produkt ako prvý