Veľká Jarná AKCIA

Vichy Dermablend korekční make-up 16h SPF35 15 Opal 30 ml
Akcia - 15%
  • Vichy Dermablend korekční make-up 16h SPF35 15 Opal 30 ml

Vichy Dermablend korekční make-up 16h SPF35 15 Opal 30 ml

Likvidacia
2

Charakteristika:

Vysoká krycia schopnosť v textúre zaisťujúcej ultraprirodzený vzhľad pleti, pre všetky typy pleti.

Špecifické referencie

Cena
23,13 €
19,66 €
S DPH
Ks
Posledné kusy v sklade

Indikácia: krytie ľahkých a stredne výrazných nedokonalostí pleti (nejednotný odtieň pleti, tmavé kruhy, začervenanie, jazvy atď.)  

Zloženie fluidného make-upu Dermablend spája vysokú koncentráciu minerálnych pigmentov pre optimálne krytie a ultraflexibilnú textúru tak ľahkú, že dokonale splynie s pleťou pre prirodzený výsledok a celodenný pocit komfortu. Po kontakte s pleťou sa textúra stáva fluidnou pre dokonalé rozloženie farby a kompletné zakrytie nedokonalostí bez efektu masky.

Tento make-up ponúka trojitý účinok: až 16-hodinovú kryciu schopnosť + hodvábny finiš + optimálny komfort s až 24-hodinovú hydratáciu. 1. Minerálne pigmenty pre dokonalé krytie. 2. Pigmenty pre zakrytie nedokonalostí a dosiahnutie rovnakého výsledku ako s klasickým make-upom. 3. Obohatený o glycerín a rastlinné oleje pre maximálny komfort pleti. Textúra po kontakte s pleťou vytvára tenkú vrstvu, ktorá nezvýrazňuje vrásky a nezanecháva mastný film. Pleť je dokonale zjednotená, s finišom pocitu dokonale prirodzenej pleti.  

Toto vysoko tolerantné, hypoalergénne zloženie bolo testované pod dermatologickou kontrolou na citlivej pleti.

Nekomedogénny, bez parfumu, SPF 35.

Až 24-hodinová hydratácia.  

Nedokonalosti pleti sú okamžite úplne prekryté, hladko a bez zaťaženia. Pleť je zjednotená, rozjasnená s pocitom komfortu bez efektu masky.  

Použitie: 1. Fluidný make-up aplikujte končekmi prstov alebo pomocou špongie ľahkými ťahmi od stredu tváre smerom do strán. V prípade výraznejších nedokonalostí pleti vklepte trochu make-upu na danú oblasť a potom zľahka rozotrite do strán. 2. Pre nepoznateľný finiš make-up rozotrite dostratena smerom ku krku, ušiam a obočiu. 3. Opakujte kým nedosiahnete požadovaný stupeň krytia. 4. Pre ešte väčšiu výdrž použite Dermablend fixačný púder.  

Balenie: 1x 30 ml

Likvidacia
2

Charakteristika:

Vysoká krycia schopnosť v textúre zaisťujúcej ultraprirodzený vzhľad pleti, pre všetky typy pleti.

Špecifické referencie

Napíšte Váš názor na produkt ako prvý